Amândoi candidații sunt motivați să contribuie la dezvoltarea și prosperitatea localităților lor, având susținerea Partidului Social Democrat, care își va prezenta echipele pe 9 iunie, promițând un viitor mai bun pentru aceste comunități.
Cătina- Cătălin Cojocaru, o persoană activă și dedicată comunității, își propune să aducă un suflu nou în administrația locală.
![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/1-3-1-1024x683.jpg)
Cislău- Ion Coman, cunoscut pentru implicarea sa activă în viața comunității, vine cu o abordare proaspătă și soluții inovatoare pentru problemele locale.
Cu o vastă experiență profesională și o educație solidă în domeniul militar, juridic dar și ca antreprenor, Ion Coman este un candidat cu toate calitățile necesare pentru a ocupa funcția de primar. Cu pasiune și determinare, se angajează să aducă schimbări semnificative în comuna ![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x683.jpg)
![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x683.jpg)
Amândoi sunt motivați să aducă schimbări pozitive și să asigure un viitor mai bun pentru comunitățile lor.
![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/13-1024x683.jpg)
Comandat de: Partidul Social Democrat Buzău
Realizat de: Pesege Media Sr SRL
Codul atribuit de AEP: 21240002
Realizat de: Pesege Media Sr SRL
Codul atribuit de AEP: 21240002