PSD Buzău a dat startul campaniei electorale la Smeeni, alături de domnul primar Ion Andrei și de domnul Președinte PSD Buzău Lucian N. Romascanu, candidatul la președinția Consiliului Județean Buzău.
![📉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1/16/1f4c9.png)
Au întâlnit la Smeeni o comunitate unită și foarte apropiată de primarul lor, care le-a dovedit oamenilor devotamentul pentru dezvoltarea comunei și pentru binele comun.
![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/1-1024x682.jpg)
Smeeni este o comună care a înflorit datorită muncii și implicării primarului ei gospodar și merită să continue călătoria pe acest drum al dezvoltării alături de Ion Andrei!
![](https://monitorulbuzoian.ro/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x682.jpg)
Comandat de: Partidul Social Democrat Buzău
Realizat de: Pesege Media Sr SRL
Codul atribuit de AEP: 21240002
Realizat de: Pesege Media Sr SRL
Codul atribuit de AEP: 21240002